Masáže PP

Proč jít na masáž?

 

Masáž má účinek na většinu částí lidského organismu. V první řadě na kůži, podkožní vazivo, lymfu, dále svalstvo, nervy , srdce a cévy dýchací aparát, klouby, šlachy, samozřejmě vnitřní orgány a některé žlázy.

Jednotlivé hmaty, jejich průběh a hloubka průniku vyvolávají reakci ve tkáních. Mechanicky se odstraňují povrchové, zrohovatělé části kůže, čímž se uvolní vývody potních a mazových žláz. Podporuje se prokrvení kůže a dociluje se urychlení vyprázdnění povrchových žil a lymfatických cest.

Příznivým odtokem krve ze žil se urychluje odstranění nepotřebných produktů látkové výměny. V hlubších tkáňových vrstvách roztíráním a vytíráním je možno rozrušit srůsty, a to jak v podkožním vazivu, tak i v okolí kloubů a v průběhu šlach. Hnětením se dosáhne ve svalové tkáni snížení bolestivosti, zvýšení svalové výkonnosti a zlepšení funkce. Urychlení toku žilní krve se příznivě projeví na činnosti srdce, nastává prokrvení tělních orgánů (například prokrvením ledvin stoupá tvorba moči), zlepšuje se výměna kyslíku a oxidu uhličitého v plicích, zlepšuje se vnitřní dýchání a termoregulační procesy. Masáž má příznivý účinek na tělesnou výkonnost, spánek a na stav vyšší nervové soustavy.

 

A co Vám mohu nabídnout já?

Masáže sportovní a klasické

Masáž Lomi-lomi

Magic hot stones (Masáž horkými lávovými kameny).

Reflexní terapii

K masážím používám výhradně kvalitní přírodní produkty, jako jsou oleje lisované za studena, aromatické oleje od firmy Just, ale i krémy a mastičky, a jiné vysoce kvalitní produkty.

 

Objednávky přijímám na telefonním čísle 603 741 031 kde si domluvíme vhodný termín Vaší masáže. Ideální doba pro objednávky je mezi 19-ctou a 20-tou hodinou, ale není to podmínkou. Vzhledem ke specifičnosti této služby se Vám nebudu moci věnovat bez předchozí objednávky.
Adresa: Potoční č.p. 1090
Frýdek Místek

 

 

 

 

 

 

TOPlist